Yelken Kulübü'nde Evlenme Teklifi Organizasyonu
Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Sadece Sizin İçin Süslenmiş Bir Teknede Evlenme Teklifi Yapmak İster Misiniz?

Denizin ortasında sevdiğiniz ve siz , bu özel anınızın hiç unutamayacağınız bir hikayeye dönüşmesi için Karşıyaka Yelken Kulübü’nde evlenme teklifi organizasyonu paketimizi kesinlikle öneririz. Sadece size ve sevdiğinize özel bir ortamda, akşam yemeği ile başlayıp teknede son bulan büyülü bir akşama hazır olun.

Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryomuz

Sevdiğiniz ile romantik bir akşam yemeği için dışarı çıkın ve sürprizlere hazırlıklı olun. Günün sonunda çok güzel hatıralar ile evinize döneceksiniz. Karşıyaka Yelken Kulübü’nde evlenme teklifi organizasyonu ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Sevdiğiniz ile baş başa kalabileceğiniz sadece size özel olarak hazırlanmış bir iskelede, İzmir’in harika deniz havası eşliğinde unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Yelken Kulübü’nün iskelesine boydan boya serilecek kırmızı halının üzerinde yürüyecek ve denizin üzerinde leziz bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Şampanyanızı patlatacak ve sevdiğiniz ile güzel müzikler eşliğinde dans edeceksiniz. Sevdiğiniz bunun sadece özel bir akşam yemeği olduğunu düşünecek. Masada oturup tatlı bir sohbete dalacaksınız.

Denizin ortasından yükselen o aşk dolu notaları duyduğunda önce neler olduğunu anlamayacak eş adayınız. Sonra Karşıyaka semalarında yüzen ve size doğru yaklaşan tekneyi görecek. Tekneden yükselen güzel müzikler ve açılan “Benimle Evlenir misin?” yazılı kocaman pankartı gördüğünde çok şaşıracak. Bu mutlu ana ateşlenen yer volkanları eşlik ederek akşamınızı aydınlatacak. Diz çökecek ve evlilik teklifinizi yapacaksınız. Sevdiğinizin yüzündeki o şaşkınla karışık mutluluğu yıllarca unutamayacaksınız. Sürprizler bununla son bulmuyor tabii ki. Teknenin içerisinde de özenle süslenmiş bir masa sizleri bekliyor olacak. Eş adayınız ile kırmızının en güzel tonlarını taşıyan bu teknede harika bir gezintiye çıkacaksınız. Sevdiğinizle en güzel anlarınız fotoğraflanacak ve kamera kaydına alınacak. Daha sonra bu mutlu anlardan oluşan görüntüler ile en sevdiğiniz şarkının fonunu süslediği size özel bir video klip hazırlanıp size hediye edilecek.

Yelken Kulübü’nde Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumda senaryomuza ve paket içeriğimize ekleyebiliriz. Bunun yanında isteğinize göre rotamızı Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir rota ile değiştirebiliriz.Denize lazerle isimlerinizi veya mesajınızı yazabilir, havai fişek gösterisi düzenleyebiliriz.Paketlerde yapacağınız eklemeler veya çıkarmalar paket fiyatı üzerinde değişikliğe neden olabilir. İzmir Organizasyon, deneyimli ve güler yüzlü ekipleri ile en güzel evlenme teklifi organizasyonları için yanınızda.

Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Özel Dekor ve Süslemeler
  • Ses Sistemi İle Özel Şarkınız
  • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları
  • Kapı  Dekoru ve Kırmızı Halı
  • Uçan Balon ve Pankart
  • Şampanya ve Kadehler
  • Profesyonel Kamera Kaydı
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip
  • Körfez Turu