Evlenme Teklifi Paket İçeriğimiz

  • Özel Dekor ve Süslemeler
  • Ses Sistemi ile Özel Şarkınız
  • Uzaktan Kumandalı Yer Volkanları
  • Bistro ve Kırmızı Halı
  • Uçan Balon ve Pankart
  • Şampanya ve Kadehler
  • Profesyonel Kamera Kaydı
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip

Şaşırtan Bir Evlenme Teklifine Var Mısınız ?

Sıradan bir akşam gezisini şaşırtıcı bir evlilik teklifine dönüştürebilirsiniz.Bu konuda İzmir Organizasyon sizlere yardımcı oluyor. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla sizlere unutamayacağınız bir Kordonda evlenme teklifi organizasyonu hazırlıyoruz. Sevdiğiniz kişiyle unutulmaz bir gün yaşamanız için en ufak ayrıntıları bile gözden kaçırmadan eşsiz bir evlenme teklifi organizasyonu planlıyoruz.

Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryomuz

Sizden isteğimiz sevdiğiniz kişiyi Kordonda evlenme teklifi organizasyonu için buluşma noktamıza getirmeniz. İkinci adım olarak, İzmir Organizasyon ekibimiz tüm detayları kontrol ettikten sonra size atacakları” hazırız ” mesajını beklemeniz.Mesaj geldikten sonra; bulunduğunuz noktadan kırmızı halımıza doğru müzik eşliğinde yürümeye başlıyorsunuz. Her şeyden habersiz olan sevdiğiniz; “Oradan geçmeyelim; bak bir şeylerin hazırlığı var ” deyip sizi başka yöne doğru çekmeye çalışacaktır. Yapılan organizasyonun şaşkınlığına ve mutluluğuna kendine kaptırması sadece bir kaç saniyesini alacaktır. Tam o anda yer volkanlarımız yanar, “Benimle Evlenir misin?” yazılı pankartımız açılır ve sizin seçtiğiniz şarkı çalmaya başlar. Bu sırada çevreden geçenlerin gülümseyen gözleri ve alkışları eşliğinde evlenme teklifinizi yapıyor olacaksınız. Kordonda toplanan topluluk ile birlikte tüm sevginizi bütün İzmir’e duyuracaksınız. Ardından evlenme teklifi organizasyonunuza özel sevdiğiniz kişiye hediye ettiğimiz kalpli uçan balonlarınızı göklere bırakırsınız, sizin için hazırlanmış bistro masada şampanyanızı patlatarak bu anı ölümsüz hale getirirsiniz. Bu sırada profesyonel kameramanımız her anınızı kaydederken, fotoğrafçımız da doğal takip fotoğrafları ile en güzel anlarınızı fotoğraflar ve daha sonra size verilmek üzere montaj ekibimize teslim ederler. Sevdiğiniz ve size özel seçtiğiniz bir şarkının fonunu süslediği görüntüleriniz ile elde edilen bir video klip hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Fotoğaflarınızı 1 hafta içerisinde, video klibinizi de yaklaşık 1 ay içerisinde teslim alabilirsiniz.

Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Kordonda evlenme teklifi organizasyonu paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumunda, senaryomuzu istediğiniz şekilde değiştirebilir; paket içeriğimize ekleme ve çıkarmalar yapabiliriz. Bunun yanında sadece Kordon’da değil; mevcut evlenme teklifi paketimizi belirlediğiniz bir noktada, İnciraltı’nda, Pasaport’ta, Buca Forbes’te, Karşıyaka Yüzük’te ve istediğiniz başka bir mekanda gerçekleştirebiliriz.Mevcut değişiklikler için standart Kordonda evlenme teklifi organizasyonu paketimize isteklerinizin çeşitlerine göre ekstra ücret eklenebilir.