Lazer ve Işık Gösterileri İzmir Organizasyon
Lazer ve Işık Gösterileri

Evlenme teklifi organizasyonlarınızı, doğum günü organizasyonlarınızı ve yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerinizi sıra dışı ve ihtişamlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Öyleyse, firmamızın lazer ve ışık gösterileri hizmetinden yararlanın. Sevdiğinizi romantik cümlelerle şaşırtabilir, renkli ışık efektleri kullanarak hafızalardan hiç silinmeyecek bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Lazer ve Işık Gösterileri Nedir?

Lazer gösterisi; lazer ekipmanları ile herhangi bir zemine yansıtılan logo, grafik, yazı veya şekillerle yapılan renkli ışık gösterileridir. Vektörel tabanlı olan istediğiniz grafiği, yazıyı, logoyu 10 metre mesafeden 2000 metre mesafeye kadar yansıtıyoruz.

Organizasyonlarımızda kullandığımız lazer makineleri, 8 watt, 10 watt ve 12 watt gücünde ve 3 boyut animasyonlu hava soğutmalı lazer makineleridir. Lazer gösterisi, havai fişek dumanı, sis bombası, duvar veya zemine isteğinize göre sabit veya hareketli olarak yansıtılır.

Işık gösterileri; organizasyonların ihtişamını ve heyecanını artırmak için, renkli ve farklı ışıklarla yapılan gösterilerdir. Gökyüzü tarayıcıları, efekt ışıklar, takip ışıkları, renkli ışık yansıtmaları ile, organizasyon konseptine ve organizasyon mekanına uygun renkli ışık gösterileri yapıyoruz. Organizasyonlarda çalan müziğin ritmiyle senkronize bir şekilde ışık gösterileri gerçekleştiriyoruz.

Lazer ve Işık Gösterileri Nerelerde Kullanılır?

Evlenme teklifi organizasyonu, sürpriz doğum günü organizasyonu ve yıl dönümü organizasyonu gibi sevgilinize yapacağınız sürpriz etkinliklerde lazer ve ışık gösterilerini etkileyici bir şekilde kullanıyoruz.

Örneğin; sevdiğiniz kişiye yapacağınız evlenme teklifi organizasyonunuzda, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle, ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısını uygun bir zemine yansıtıyoruz. Dilerseniz isimlerinizin olduğu ya da tek taş grafiğinin olduğu bir lazer gösterisine de bu romantik gününüzde yer verebilirsiniz.

Romantik organizasyonlar dışında açılış organizasyonu, milli ve dini bayram kutlamaları, özel gün ve etkinliklerde de İzmir Organizasyon firması olarak ‘lazer gösterisi’ hizmetini kullanıyoruz.

Evlenme teklifi organizasyonu ve sürpriz doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerinizde, renkli ışık efektleri ve ışık gösterileri hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Gökyüzü tarayıcıları, efekt ışıklar, robot ışıklar, lazer ışıklar, ve takip ışıkları gibi renkli ışık gösterileri, organizasyonu daha profesyonel ve ihtişamlı gösteriyor. Aynı şekilde konser etkinlikleri, festival organizasyonları, şenlik organizasyonları, mezuniyet organizasyonları, eğlence mekanı açılışları ve özel gün kutlamaları gibi eğlence organizasyonlarında da ışık gösterileri hizmeti veriyoruz.

İzmir Organizasyon Lazer ve Işık Gösterisi Hizmetleri

İzmir Organizasyon firması olarak, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji lazer makinelerimizle, ışık sistemlerimizle, organizasyonlarınız için kaliteli ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yalnızca İzmir değil, İzmir ve yakın çevresinde ve tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz.