İzmir ve yakın çevresinde gerçekleştireceğiniz evlenme teklifi organizasyonu ve doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerinizde, ses sistemi kiralama hizmeti veriyor, nakliye hizmeti ve kurulum hizmetiyle birlikte organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

İzmir Organizasyon Ses Sistemi Kiralama Hizmeti

Organizasyonlarınızda müzik hizmeti için istediğiniz şehrin istediğiniz bölgesine, istediğiniz profesyonellikte ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Ses sistemi mikser, kabin, mikrofon ve müzik listesinden oluşuyor. Daha büyük ve kalabalık organizasyonlarınızda ise kabin sayısının fazla olduğu profesyonel ses sistemleri kullanıyoruz.

Organizasyon mekanının büyüklüğü ve yapısı (açık alan / kapalı alan), organizasyonun konsepti ve organizasyon bütçenize göre, firmamızdan ses sistemi kiralama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik nakliye hizmeti ve kurulum hizmeti ile birlikte.

Ses Sitemi Kiralama Hizmeti Hangi Organizasyonlar İçin Tercih Edilebilir?

Kumsalda (Açık Havada) Yapacağınız Evlenme Teklifi, Doğum Günü ve Yıl Dönümü Etkinliklerinde

Kumsalda yapacağınız organizasyonlarda, açık havanın akustiğine uygun bir ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Mikser, kabin, mikrofon ve bilgisayardan oluşan bir ses sistemiyle, deniz ve dalgaların da eşlik ettiği romantik ve büyüleyici müziğe eşlik edebilirsiniz.

Restoran ya da Kafe Gibi Kapalı Mekanlarda Yapacağınız Evlilik Teklifi, Doğum Günü ve Yıl Dönümü Etkinliklerinizde

Kapalı alanlarda da mekana uygun ses sistemi kiralama hizmetleri veriyoruz.

İzmir Organizasyon Müzik Hizmetleri

Müziksiz organizasyon olmaz. Hele ki romantik bir organizasyon düşünülemez bile. Sürpriz organizasyonlarınızda ve romantik organizasyonlarınızda, İzmir Organizasyon firması olarak, ses sistemi hizmetiyle birlikte müzik hizmetleri de veriyoruz.

İzmir Organizasyon Müzisyen Temini Hizmeti</h3Z

Profesyonel müzisyenlerimiz evlenme teklifi organizasyonları, doğum günü organizasyonları ve yıl dönümü organizasyonu gibi etkinliklerinizde, sizin için hizmet veriyorlar.

Dilerseniz keman, çello ve saksafon enstrumanlarından oluşan profesyonel müzisyenlerimiz, romantik organizasyonunuzu daha romantik ve özel hale getirebilirler. Sevdiğiniz kişiye, bir restoranda hazırlayacağınız akşam yemeği konseptinde, trio grubumuzla özel bir müzik dinletisi sunabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Profesyonel DJ Hizmeti

Arkadaşlarınızla birlikte parti tadında, sürpriz bir doğum günü, evlenme teklifi ya da yıl dönümü organizasyonu gerçekleştirmek için, anlaşmalı olduğumuz profesyonel DJ’lerimizle eğlenceli ve keyifli bir müzik hizmeti sağlıyoruz.

Ortamın moduna, organizasyonun konseptine ve sizlerin isteğiniz uygun hazırladığı şarkılarla, özel gününüzü renklendirecek olan DJ’miz, sürpriz organizasyonlarınız için de, sevdiğiniz kişiye özel bir hediye olacak.

Yalnızca İzmir’de değil, İzmir ve yakın çevresinde ve Ege Bölgesi’nde organizasyon hizmetleri veriyoruz. Ses sistemi kiralama, profesyonel ses sistemi kiralama ve müzik hizmetleri için, firmamızın müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.