Alaçatı Değirmen Evlilik Teklifi Paket İçeriğimiz

 • Özel Dekor ve Süslemeler
 • Ses Sistemi ile Özel Şarkınız
 • Uzaktan Kumanda ile Ateşlenen Yer Volkanları
 • Bistro Masa
 • Kırmızı Halı
 • Kırmızı Uçan Balon Demeti
 • ’Benimle Evlenir Misin’ Yazılı Dev Pankart
 • Şampanya ve Kadehler veya Alkolsüz İçecek
 • Profesyonel Video Çekimi
 • Fotoğraf Çekimi
 • Size Özel Montajlanmış Video Klip

Alaçatı Yel Değirmenleri’nde Sevdiğinizi Şaşırtın

Çeşme’nin eşsiz Alaçatı atmosferinde bir gezintiye çıkmaya ve bu sıradan günü, hayatınızda hiç unutamayacağınız romantik bir anıya dönüştürmeye ne dersiniz? İzmir Organizasyon firması olarak, sıradan evlilik tekliflerinden uzaklaşarak, yaratıcı ve sıra dışı evlenme teklifi paketleri geliştiriyoruz. Eşsiz manzarası ile eş adayınızın da çok seveceği bir evlilik teklifi paketi daha oluşturduk : Alaçatı Değirmen Evlilik Teklifi .

Alaçatı Değirmen Evlilik Teklifi Senaryosu

Sevdiğiniz kişiyi Alaçatı sokaklarında bir yürüyüşe çıkararak organizasyonu başlatıyorsunuz. Sürprizi bozmamak adına hiç bir şey sezdirmemelisiniz. Biz İzmir Organizasyon ekibi olarak Yel Değirmenleri’nde tüm hazırlıklarımızı, organizasyon saatine kadar tamamlamış oluyoruz.

Sevdiğinizle Değirmen’e doğru ele ele yürüyorsunuz. Yel Değirmenleri’nin önüne geldiğiniz anda, sizin için özel olan o müzik çalmaya başlıyor. Dev bir ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart açılıyor. Ekip arkadaşımız sizi, kırmızı kapli uçan balon demetiyle karşılıyor. Kırmızı halıya adımınızı attığınız anda volkanlar uzaktan kumanda ile ateşleniyor. Yürüyüş yolunda özel dekorlar, denizci fenerleri ve kandil lambaları size eşlik ediyor. Yolun sonunda sizi çiçek buketinizin, şampanyanızın ve kadehlerinizin olduğu bir bistro masa bekliyor. Tüm bu anlar fotoğraf ve video kaydına alınıyor. Gün batımında fotoğraf çekimleriniz yapılıyor, ilk dansınız, diz çöktüğünüz an gibi özel anların doğal takip fotoğrafları ve videoları çekiliyor.

Alaçatı Değirmen Evlilik Teklifi Paketi’ne Ekleme Çıkarma Yapılabilir Mi?

Evet, evlenme teklifi paketlerimizi, kendi zevk, tercih ve bütçenize göre değiştirebilirsiniz. Her evlilik teklifi paketinde olduğu gibi Alaçatı Değirmen evlenme teklifi paketine de, paket dışındaki bazı özel süslemeleri ekleyebilirsiniz. Örneğin; denizci fenerleri ve kandil lambalarından oluşan yürüyüş yolu süslemesine ek olarak, gül yaprakları, led ışıklandırma, fanusla kalp şekilleri gibi süslemeler düşünebilirsiniz. Ya da, barkovizyon gösterisi ile, sevdiğinize hazırlamış olduğunuz özel videonuzu ona izletebilir, sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca; evlenme teklifi şarkınızı profesyonel stüdyomuzda, siz seslendirebilirsiniz. Dilerseniz de paketinize, organizasyonun tamamını izlemek adına, havadan profesyonel bir video çekimi olan drone çekim hizmeti de ekleyebilirsiniz.

Evlenme teklifi paketlerimizin fiyatları, belirttiğimiz içerik içindir. Pakete eklemek istediğiniz her bir hizmet için ayrı bir ücretlendirme yapmaktayız.