İzmir Helikopterde Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon
İzmir Helikopterde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Sevgilinizi Mutluluktan Havalara Uçurun!

Sevgilinize en özel evlenme teklifi şüphesiz ki onun en heyecanlı anında yaptığınız evlenme teklifidir. Tüm şehir ayağınızın altında, bulutların arasında uçarken eş adayınıza evlenme teklifi yapmak kuşkusuz ki çok özel olacaktır. Adrenalin ve gökyüzü sever çiftlerimize özel, İzmir helikopterde evlenme teklifi organizasyonu paketi oluşturduk. Gökyüzünden, sevdiğinizle baş başa, bulutların arasından kuşbakışı şehri seyretmek romantik ve ihtişamlı bir evlenme teklifi olacak.

İzmir Helikopterde Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Yaklaşık 40 dakikalık bir helikopter turu<
  • Özel dekor ve süsler
  • Müzik ve ses sistemi
  • Gösterişli bir çiçek buketi
  • Kırmızı kalpli uçan balolar
  • Benimle Evlenir Misin yazılı bir pankart
  • Şampanya ve kadehler
  • Profesyonel video çekimi
  • Fotoğraf çekimi
  • Size özel montajlanmış ve kurgulanmış video klip

Helikopterde Evlenme Teklifi Senaryomuz

Eş adayınızla birlikte belirlediğimiz noktaya geliyorsunuz. Eş adayınıza sadece helikopterle şehir turu yapılacağını söyleyebilirsiniz. Ekibimiz sizin isteklerinize ve değişen durumlara göre senaryoyu şekillendirir. Eş adayınız ve sizi nerede olursanız olun VIP transfer servisi ile alınarak organizasyon alanına getirilirsiniz. Alana geldiğinizde ”Benimle Evlenir Misin?” pankartı açılır. Kırmızı halıdan geçerek sizin için süslenmiş bistro masada şampanyanızı içtikten sonra helikoptere binerek şehir turuna başlarsınız. Bulutların üstünde ayağınız yerden kesildiğinde cebinizden yüzüğü çıkararak bulutların şahitliğinde evlenme teklifinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz helikopterde evlenme teklifi organizasyonu paketini şekillendirebiliriz. Farklı senaryolarla, farklı aktivite ve organizasyonlarla da, evlenme teklifinizde farklılıklar yaratabilirsiniz. Örneğin; şehrin şık ve lüks bir restoranında, ekibimizin size özel olarak süslediği ve organize ettiği bir yemek organizasyonuyla, sevdiğiniz kişiye sürprizin sadece bundan ibaret olduğunu hissettirebilirsiniz. Daha sonra, özel transfer araçlarımızla restoranınızdan alınır ve helikopter pistine bırakılırsınız. Oradaki sürprizi gören eş adayınızın gözlerine inanamayacak. İsterseniz bu aşamada sevdiğiniz kişiye, kırmızı halı, bistro masa, Benimle Evlenir Misin pankartı ve şampanyalı bir organizasyonla evlenme teklifinizi edebilir, daha sonra bu güzel haberi kutlamak için helikopterle havalanabilirsiniz. Ya da, helikopterle havalandıktan sonra, sürpriz evlenme teklifinizi edebilir, sevdiğiniz kişinin ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

İzmir Helikopter Evlilik Teklifi Paketinde Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumda senaryomuza ve paket içeriğimize ekleyebiliriz. Paketlerde yapacağınız eklemeler veya çıkarmalar paket fiyatı üzerinde değişikliğe neden olabilir.

Havai fişek gösterisi, palyaço ile hediye servisi, yemek organizasyonu, ekstra kameraman temini gibi hizmetleri de, paketinize ekleyebilir, helikopter evlenme teklifi organizasyonu paketinizi zenginleştirebilirsiniz.