VIP Ulaşım Hizmeti İzmir Organizasyon
VIP Ulaşım Hizmeti

Sevdiğiniz kişiye veya arkadaşınıza sürpriz bir organizasyon gerçekleştirmek için özel bir ulaşım aracı kiralamanız gerekebilir. Bizler de İzmir Organizasyon firması olarak evlenme teklifi organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu ve doğum günü organizasyonu gibi etkinlikleriniz için siz değerli müşterilerimiz için VIP ulaşım hizmeti veriyoruz.

VIP Ulaşım Hizmeti Nedir?

VIP ulaşım hizmeti, özel bir araç ve şoförle, istediğiniz yerden alınıp, istediğiniz yere götürüldüğünüz bir araç kiralama hizmetidir. Normal araç kiralamadan farklı olarak VIP transfer hizmetinde, aracın içi uçan balon, çiçek ya da fotoğraflarınızla süslenir, organizasyon konseptinize uygun müzik hizmeti vardır ve profesyonel bir şoför organizasyon için size hizmet eder.

VIP Ulaşım Hizmeti Nasıl Sağlanır?

VIP transfer hizmetinde, istediğiniz saate, istediğiniz modelde bir özel araçla, istediğiniz yerden (otelinizden, evinizden veya iş yerinizden) alınıp, yine istediğiniz yere kadar bırakabilirsiniz. Bizler İzmir Organizasyon olarak, sürpriz organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz. Evlenme teklifi organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu ve sürpriz doğum günü organizasyonunuzda, sevdiğiniz kişi, eş adayız ya da eşinizle birlikte, özel ve lüks araçlarımızla sizi istediğiniz yerden alıyor, istediğiniz yere bırakıyoruz. Lüks aracımızın içini, istediğiniz renkte ve modelde uçan balonlarla dolduruyoruz. Ayrıca birlikte çektirdiğiniz fotoğraflarınızı da aracın içinde dekoratif olarak sunuyoruz. Sevdiğiniz kişi, eş adayınız veya eşiniz için, özel bir çiçek ya da gül buketiyle onu karşılamanızı sağlıyoruz. Organizasyon konseptine uygun romantik bir müzik listesi ile de, yolculuğunuzu daha keyifli ve romantik bir hale getiriyorsunuz.

VIP Transfer Hizmetinden Yararlanabileceğiniz Organizasyon ve Etkinlikler Nelerdir?

  • Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonları
  • Sürpriz Doğum Günü Organizasyonları
  • Sürpriz Yıl dönümü Kutlama Etkinlikleri
  • 14 Şubat Sevgililer Günü Kutlamaları
  • Söz, Düğün ve Nişan Organizasyonları

VIP Transfer Hizmeti İçin İzmir Organizasyon Firmasından Yaratıcı Öneriler

Sevdiğiniz kişiye, eşinize ya da eş adayınıza, sıradanlıktan uzak, farklı, romantik ve aynı zamanda eğlenceli sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiye hazırladığınız sürprizi, başından sonuna kadar eğlenceli bir şekilde planlayabilirsiniz. Bunun için bir sürü yaratıcı önerilerimiz var sizin için. Örneğin; sevdiğiniz kişiye sürpriz bir evlenme teklifi planlıyorsunuz. Ya da eşiniz için bir sürpriz doğum günü organizasyonu. Fotoğrafçımız, kameramanımız, profesyonel animatör palyaçomuz ve organizasyon sorumlumuzla sevdiğiniz kişinin iş yerini ya da evini ziyaret ediyoruz. Palyaçomuz, tüm gün boyunca, sevdiğiniz kişiye, sevimli mimikleri ve size özel notlarıyla çeşitli hediyeler sunuyor. Organizasyon vakti geldiğinde ise, lüks transfer aracımızla onu alıp size ve sürpriz organizasyonun yapılacağı mekana getiriyor.

Organizasyonlarınızı farklı, sürprizli ve heyecanı bol kılmak için, sizin için birçok önerimiz olacak. Ofisimize gelin, evlenme teklifi, doğum günü ve yıl dönümü etkinliklerinizi birlikte planlayalım.