Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Özel Dekor ve Süslemeler
  • Özel Şarkınız ve Ses Sistemi
  • Uzaktan Kumandalı Yer Volkanları
  • Çiçek Buketi
  • Uçan Balon ve Pankart
  • Şampanya ve Kadehler
  • Profesyonel Kamera Kaydı
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip

Ege’nin en güzel kumsallarında sizlere romantik bir evlenme teklifi organizasyonu sunuyoruz!

Gün batımı ve dalga sesleri eşliğinde romantik bir evlenme teklifi düşünüyorsanız bu paket tam size göre. Organizasyon öncesinde belirlenen kumsalda yürüyüş yolu süslemesi, size özel hazırlanmış bir masa ve fonda çalan romantik bir müzik eşliğinde unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz. Kusursuz bir evlenme teklifi organizasyonu için deneyimli ve profesyonel ekibimizle her daim yanınızdayız. Ege’nin denizi ve kumu bir başka güzeldir. İzmir’in tüm sahil bölgelerine yakın olması avantajıyla Urla, Çeşme, Foça, Kuşadası, Didim, Çandarlı, Karaburun yada sizin istediğiniz başka bir sahil beldesinin kumsalında evlenme teklifi organizasyonunuzu yapıyoruz.

Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryomuz

Eş adayınıza bir şey belli etmeden kumsalda yürümeye çıkarın. Sizden saatler önce belirlenen kumsala varmış olan ekibimiz hemen hazırlıklara başlar. Özenle yerleştirilen yürüyüş yolu, konsepte uygun şık dekorlar, uzaktan kumandalı yer volkanları ve pankart en uygun yerlere konularak hazırlıklar yapılır. Organizasyon öncesinde belirlenen saatte hazırlıklar bitmiş ve sizi bekliyor olacağız. Siz belirlenen yere geldiğiniz anda organizasyon başlar.

Organizasyon alanına yaklaştığınızda sizin için özel olan şarkı çalmaya başlar. Kırmızı halıya geldiğinizde, uzaktan kumandalı yer volkanları ve pakete ekstra olarak eklenebilecek havai fişek, gökyüzü bombası, roma kandili gibi görsel showlar ateşlenmeye başlar.

Yer volkanları ve havai fişek gösterileri eşliğinde kırmızı halının sonunda sizin için süslenmiş masanıza yaklaşırsınız. Masanın önüne geldiğinizde dizinizin üzerine çökerek ve onun gözlerinin içine bakarak romantik bir şekilde evlenme teklifinizi yaparsınız. Şaşkınlığı ve heyecanı yüzüne yansıyan eş adayınızdan “Evet” yanıtını aldıktan sonra çiçek buketini ve evlenme teklifinize göre hazırlanmış özel uçan balonları verebilirsiniz.

İsterseniz paketinize ek olarak evlenme teklifi organizasyonunun başlandığı ve bittiği ana kadar profesyonel fotoğrafçımız ve evlenme teklifi konusunda tecrübeli kameramanımız tüm akışı doğal takip ile kaydeder. Organizasyon sonrasında kaydedilen video uzman ekibimiz tarafından montajlanarak size teslim edilir.

Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Evlenme teklifi organizasyonu öncesinde paketimize ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Paket içeriğinde yapılacak değişiklikler paket fiyatında değişikliğe neden olur. Dilerseniz pakete havai fişek gösterisi , tekne ile deniz turu , lazer ve ışık showları veya evlenme teklifiniz sonrası arkadaşlarınızla after kumsal partisi gibi eklemeler yapabilirsiniz. Dilerseniz de sizin özel olarak istediğiniz farklı alternatiflerde eklenebilmektedir.