İzmir Organizasyon Hakkında

İzmir evlenme teklifi olarak yılların verdiği deneyim ve kalite yönetimi ile sizlere kurumsal organizasyon hizmetleri vermekteyiz. İzmir organizasyon markası ve girişimi olan İzmir Evlenme Teklifi Organizasyonu bu alanda size profesyonel hizmetler vermek üzere kurulmuş özel bir birimden oluşmaktadır. 

Genç ve dinamik bir kadroyla 2006 yılında faaliyete başlayan firmamız Animasyon, Organizasyon, Süsleme ve Reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir. İzmir Organizasyon geçen süre içerisinde malzeme ve personel uyumuna önem vermiş, önemli referanslara sahip işlerin altından başarıyla çıkmıştır.

Firmamız evinizde yapılan 5 kişilik doğum günü partisinden, 5000 kişilik şenliklere, küçük-büyük demeden aynı önem verilerek “bizim için işin küçüğü büyüğü olmaz…” çalışmamız, yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

İzmir Organizasyon teknolojiye önem verir ve bunu çalışma ortamına yansıtır. İletişim konusunda tarafımıza isterseniz Sms’le, Mail’e yada telefon görüşmesiyle ulaşın tüm kayıtlar saklanır ve ana bilgisayarımızdan hangi tarihte hangi konuda görüşülmüş olduğu ihtiyaç duyulması halinde en kısa sürede bulunur.

Firmamıza internetten kanalıyla ulaşan müşterilerimiz için kısa bir bilgilendirme yapalım; İzmir Organizasyon, İzmir Çiğli de faal ve hizmet üretmek için tüm yeterlilikleri bulunan kurumsal bir işletmedir. Web’de ev telefonlarını iş telefonu gibi gösteren adres olarak evlerini gösteren birçok sanal şirket olduğunu tarafınıza hatırlatır değerlendirmelerinizde dikkat etmenizi temenni ederiz…

Paketler dışında başka seçenekler sizin hayal gücünüzle sınırlı. Türkiye çapında bir organizasyon ekibi olarak ihtiyacınız olan her şey bizde mevcut. Venedik palyaçosu mu lazım ? Havai fişek gösterisi ya da VIP ulaşım ? Çiçek aranjman özel hediyenizin veya özel bir duyurunuzun iletilmesi mi gerekiyor ? İzmir organizasyon olarak alanında uzman ekibimiz ve geniş hizmet seçeneklerimiz ile hayalinizdeki her şeyi gerçekleştirebiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular..?

İzmir organizasyon olarak büyük ve küçük ölçekte; süsleme, açılış organizasyonları, gökyüzü showları, reklam çalışmaları gibi birçok organizasyon kategorisinde Kipa, Alfemo, Vestel gibi büyük firmalara Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.

İzmir evlenme teklifi ekibimiz alanında uzman ve çoğu bayandan oluşan profesyonel bir evlenme teklifi ekibidir. Bayanlardan oluşma avantajı sayesinde sevgilinize unutamayacağınız fikir ve organizasyon seçenekleri sunmaktadır.

Evlenme teklifi paketimize anlaşma şartlarımız dahilindeki her şey dahildir. Size ekstradan bir ücret çıkma şansı yoktur. Fakat organizasyon anlaşma şartlarına ekstra bir hizmet talep etmeniz durumunda istediğiniz ek maliyet olarak karşınıza çıkabilmektedir.

Evlenme teklifi organizasyon görsellerini izniniz alındıktan sonra mevcut sitemiz ve sosyal medya üzerinden paylaşabiliyoruz. Eğer bu konuda paylaşılmamasıni istiyorsanız özel olarak belirtmeniz ve organizasyon uzmanımızla bu konuyla ilgili mutabakat imzalamanız gerekmektedir. Aksini belirtmediğiniz halde İzmir Organizasyon olarak organizasyonun resimlerini paylaşma hakkını firmamız bünyesinde gizli olarak tutacaktır.

Bunun yanında görsel ve videolarınızı kaybetmeniz durumunda yaklaşık 2 yıl kadar arşivleme imkanımız olduğundan daha sonra bizden bu görselleri temin etme hakkına sahipsiniz.

İzmir evlenme teklifi organizasyonu olarak ekiplerimiz 7/24 evlenme teklifi organizasyonunuz için çalışabilmektedir. Ayrıntıları planlayıp iş takvimininde uygunluğuna göre ödemenizi organizasyondan önce yapmanız koşuluyla istediğiniz lokasyon ve özellikte evlenme teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebilmekteyiz.