Baş Başa Kalacağınız Bir Maceraya Var Mısınız ?

İzmir teknede evlenme teklifi, son zamanlarda romantik beylerimizin ve sürpriz sever hanımlarınızın tercih ettiği bir evlilik teklifi organizasyonu. Size ve sevdiğinize özel olarak hazırlanmış lüks teknede, eş adayınızı şaşırtmaya, ona unutamayacağı bir an hediye etmeye hazır mısınız? Çeşme, Urla, Seferihisar, Bodrum ve Marmaris’te teknede, yatta evlenme teklifi için, yatta evlenme teklifi paketini tercih edebilirsiniz. Denizin ortasında sevgiliniz ve siz, bu özel anınızın hiç unutmayacağınız bir hikayeye dönüşmesi için teknede evlenme teklifi paketimizi kesinlikle öneririz.

Teknede Evlenme Teklifi Senaryomuz

İster gün doğumu, isterseniz gün batımı ya da gecenin en güzel saatlerinde, İzmir ve yakın çevresi limanlarda sürpriz karşılama ve dekorla sizin için özel olarak süslenmiş teknemizle unutmayacağınız bir evlenme teklifi organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Şampanyanız ya da alkolsüz içeceğinizin ve atıştırmalıklarınızın bulunduğu masanızda , fonda çalan romantik müzik eşliğinde size sadece Körfez turunun tadını çıkarmak kalıyor. Farklı tekne paketlerimiz mevcut. Sizleri karşıladığımız alan değişiklik gösteriyor. Dilerseniz marinadan sizi alıyor, tüm paket içeriğiyle birlikte sizi 1 saatlik bir Körfez turuna çıkarıyoruz. Tekne sizden önce özel olarak, romantik bir şekilde süsleniyor. Teknede sizinle birlikte olan organizasyon sorumlumuz sizleri yönlendiriyor. Fotoğraf ve kamera teknede özel anlarınızı unutulmaz hale getiriyor. Yaklaşık 1 saat süren tekne turu sonrasında sizleri marinaya ya da sizlerle buluştuğumuz noktaya geri bırakıyoruz.

Pakete Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumunda senaryomuza ve paket içeriğimize ekleyebiliriz. Bunun yanında isteğinize göre rotamızı Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir rota ile değiştirebiliriz. Denize lazerle isimlerinizi veya mesajınızı yazabilir, havai fişek gösterisi düzenleyebiliriz. Evlenme teklifi öncesi palyaço ile hediye servisi ya da uçan balon servisi yapabiliriz. Dilerseniz size ve sevdiğinize özel teknede yemek organizasyonu düzenleyebiliriz. Paketlerde yapacağınız eklemeler veya çıkarmalar paket fiyatı üzerinde değişikliğe neden olabilir.

Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Özel Dekor ve Süsler
  • Ses Sistemi ile Özel Şarkınız
  • Uzaktan Kumandalı Yer Volkanları
  • Kırmızı Halı
  • Uçan Balon ve Pankart
  • Şampanya ve Kadehler
  • Profesyonel Kamera Kaydı
  • Fotoğraf Çekimi
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip
  • Körfez Turu

https://youtube.com/watch?v=xSyzUBdzjc8

Fotoğraflar