İzmir Otel Odası Süsleme Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon
İzmir Otel Odası Süsleme Evlenme Teklifi Organizasyonu

Eş Adayınıza Unutamayacağı Bir Sürpriz Yapın

En özel evlenme teklifiniz için otel odanızı süslüyoruz, belirlediğiniz tarzda veya kendi ekibimiz tarafından özenle seçilmiş dekorlarla en özel anınızı unutulmaz bir hale getiriyoruz. Şehrin en lüks otelleriyle birlikte çalışıyor, en ince detaylara kadar tüm oda süslemelerini yapıyoruz. İzmir Organizasyon’un profesyonel ekibi ile, otel odası süsleme evlenme teklifi organizasyonu pakti oluşturduk.

Otel Odası Süsleme Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Özel dekor ve süsler
  • Otel odası süsleme hizmeti
  • Gösterişli bir çiçek buketi
  • Uçan balon ve yerlere balon atımı hizmeti
  • Şampanya ve kadehler
  • Çikolata paketi

 

Otel Odası Süsleme Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryomuz

İstediğiniz bir otel veya anlaşmalı otellerimizde istediğiniz standartlarda otel odanızı süslüyoruz.Bize sadece oda numaranızı veya istediğiniz oda standartlarınızı ve tarihi belirtmeniz yeterli.

Sevdiğinizi özel hissettirecek romantik bir organizasyon için, ekibimiz hazır. İsterseniz, bu paketinizi zenginleştirebilir, farklı senaryolarla ve sürprizlerle de, sevdiğinizi birden fazla kez şaşırtabilirsiniz.

Örneğin; restoran evlenme teklifi organizasyonu, helikopterde evlenme teklifi organizasyonu ve teknede evlenme teklifi organizasyonu ile otel odası süsleme evlilik teklifi paketimizi birleştirebilirsiniz. Restoranda sizin için hazırlayacağımız şık bir yemek masasında, yemeğinizi yiyebilir, ardından çeşitli romantik dekor ve objelerle süslediğimiz otel odanızda, şampanyanızı yudumlayabilirsiniz. Ya da; Çeşme, Bodrum ya da Marmaris’te keşfettiğimiz birbirinden güzel plajlarda, kumsal evlenme teklifi organizasyonunuzu yapabilir, ardından özel transfer araçlarımızla otelinize bırakılabilirsiniz. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonu paketimizden yararlanabilir, şehirde helikopter turu sonrası VIP transfer araçlarımızla otelinize bırakılabilirsiniz. Otel odası süsleme evlenme teklifi organizasyonu paketimiz, sizin zevk ve tercihlerinize göre tarafımızca şekillendirilebilir, çeşitlendirilebilir.

Otelde Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumda senaryomuza ve paket içeriğimize ekleyebiliriz. Paketlerde yapacağınız eklemeler veya çıkarmalar, organizasyonun yapılacağı lokasyon mevkisi, paket fiyatı üzerinde değişikliğe neden olabilir.

Sizin İçin Önerdiklerimiz

  • VIP Transfer Hizmeti : Sizi evinizden ya da iş yerinizden, özel lüks transfer araçlarımızla alıyor ve istedğiniz yere geri bırakıyoruz. Lüks aracımızın içini, istediğinize göre, uçan balonlar, gül yaprakları ve fotoğraflarınız ile süslüyoruz.
  • Fotoğraf ve Video Hizmeti : Dilerseniz, sevdiğiniz kişinin sürpriz karşısındaki ilk tepkisini, profesyonel fotoğraf ve video ile kayıt altına alıyor, video klibinizi hazırlıyoruz.
  • Palyaço ile Hediye Servisi : Eş adayınızın evine ya da iş yerine, sevimli palyaçomuz ile uçan balon ya da hediye servisi yapıyoruz.