İzmir Evlenme Teklifi İçin Hizmetlerimiz İzmir Organizasyon
İzmir Evlenme Teklifi İçin Hizmetlerimiz

Sevdiğiniz kişiye sürpriz bir evlenme teklifi planladınız. Özel bir konsept belirlediniz, mekanı ve organizasyon planını da hazırladınız. Sizin için hazırladığımız İzmir Organizasyon evlenme teklifi paketlerimizden yararlanmak istemiyorum, kendi organizasyonumu kendim yapmak istiyorum diyorsanız, İzmir evlenme teklifi için hizmetlerimiz ve evlenme teklifi fikirlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Evlenme Teklifi İçin Hizmetlerimiz

Dekor ve Süsleme Hizmetleri

Sevdiğiniz kişiye yapacağınız sürpriz evlenme teklifi için, dekor ve süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizin için özel olan alanı, konseptinize uygun bir şekilde, farklı dekorlar ve romantik objelerle süslüyor, evlenme teklifinize uygun bir ambiyans yaratıyoruz. Uçan balonlar, ahşap dekoratif objeler, yürüyüş yolları, denizci fenerleri, şamdan, kandil lambaları ve çok daha fazlası için, evlenme teklifinizde süsleme ve dekor kiralama hizmeti veriyoruz.

Havai Fişek Gösterisi

Son teknoloji ateşleme sistemlerimiz ve havai fişek modellerimizle evlenme teklifi organizasyonlarınız için havai fişek gösterisi hizmeti veriyoruz. Müzik ile senkronizasyon, sıralı ve efektli ateşleme gibi aktiviteleri, havai fişek ve pro teknik alanda eğitimli ve tecrübeli ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz hazır paketlerimize bu hizmeti de ekleyebilir, isterseniz de sizin organize edeceğiniz bir evlenme teklifi için, firmamızdan yalnızca havai fişek hizmeti alabilirsiniz.

Lazer ve Işık Gösterileri

Evlenme teklifi organizasyonlarınızda, lazer ile isim yazma, müzik ile sekronize bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ışık gösterileri gibi görsel şovlar tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Lazer ışıklar, gökyüzü tarayıcı ışıkları, efekt ışıklar, takip ışıkları ve çeşitli ışık hizmetleri kullanıyoruz. Lazer ve ışık gösterileri hizmetlerimizle, organizasyonunuzun bir parçası olabiliriz.

Aranjman Hizmetleri

Evlenme teklifi organizasyonunuz için sevdiğiniz kişiye özel bir hediye ve hediye paketi sunabiliriz. Ya da sizin hediyenizi, palyaço ve çeşitli animatörlerimizle evine ya da iş yerine kadar getirip, animasyonlu bir şekilde, size özel notlarla ulaştırabiliriz. Organizasyon saatine kadar, her saat başı palyaçomuzla uçan balon servisi yapabiliriz. Bunun gibi birçok farklı aranjman hizmetleri ve daha fazlası için ofisimize gelin, birlikte sürprizler hazırlayalım.

Ses Sistemi Kiralama

Konser, sunum, açık alan gösterileri gibi etkinliklerinize profesyonel müzik sistemleri sağlıyoruz. Ayrıca evlenme teklifleriniz için de, organizasyon mekanına ses sistemi nakliyesini sağlıyor, ekibimizle kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

VIP Ulaşım Hizmetleri

Davetli olduğunuz bir etkinliğe etkili bir giriş mi yapmak istiyorsunuz veya sevgilinizle özel bir ulaşım aracında lüks bir şekilde seyahat mi etmek istiyorsunuz? Bu hizmetimiz tam size göre.

İzmir evlenme teklifi için hizmetlerimiz ve fiyatları, İzmir evlenme teklifi için hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için, müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilir, ya da ofisimize gelebilirsiniz.