Dekor ve Süsleme Hizmetleri İzmir Organizasyon
Dekor ve Süsleme Hizmetleri

Sevdiğiniz kişiye, sizin için özel olan bir mekanda ya da bizim size önereceğimiz bir mekanda sürpriz bir evlenme teklifi organize edebilirsiniz. Bunun için size düşen görevi mümkün olduğunca azaltmayı hedefliyoruz. Sürpriz organizasyon mekanını, profesyonel ve yaratıcı ekibimizle birlikte A’dan Z’ye süslüyor, dekore ediyoruz. Dekor ve süsleme hizmetleri için, evlenme teklifi organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yıl dönümü organizasyonu etkinliklerinizde, İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz.

Dekor ve Süsleme Hizmetleri Nedir?

Dekor ve süsleme hizmeti, bir organizasyonda kullanılan mekanın, organizasyon konseptine uygun bir şekilde, çeşitli objelerle süslenmesidir. İzmir Organizasyon firması olarak sürpriz organizasyonlarınızı farklı konseptlerde süslüyoruz.

Firmamızın Dekor ve Süsleme Hizmetleri

Evlenme teklifi organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu ve sürpriz doğum günü organizasyonları için süsleme hizmetleri veriyoruz.

Otel Odası Süsleme

Otel odasında eş adayınıza sürpriz bir evlenme teklifi, yıl dönümü ya da doğum günü organizasyonu hazırlıyorsanız, yaratıcı ekibimiz bu konuda yardımınıza koşuyor. Gül yapraklarında, kırmızı kalpli uçan balonlara, denizci fenerlerinden kandil lambalarına, size ait özel bir fotoğraf köşesinde harf objelerle yazılan notlara kadar birçok farklı detayla, otel odasını romantik bir şekilde süslüyoruz.

Motor Yat, Tekne Süsleme

Teknenin girişinden itibaren, teknenin güvertesinden kamaralarına kadar her yeri, detaylı olarak süslüyoruz. Uçan balonlar, keçeden çeşitli romantik süsler, romantik bir masa süslemesi ve daha fazlası için firmamızın örnek tekne süsleme görsellerini inceleyebilirsiniz.

Restoran, Akşam Yemeği Süslemeleri

Lüks bir restoranda ya da kumsalda sevdiğiniz kişiye romantik bir akşam yemeği sürprizi hazırlamak isterseniz, ekibimiz sizin için tüm detayları düşünüyor. Şamdan, mumlar, kandil lambaları, dekoratif objeler, çiçek buketleri ve gül yaprakları gibi birçok dekoratif malzemeyle, sevdiğiniz kişiye romantik bir akşam yemeği masası hazırlıyoruz.

14 Şubat Sevgililer Günü Süslemeleri

Bu özel ve mutlu günde, sevdiğiniz kişiye romantik bir sürpriz yapmaktan çekinmeyin. Bu günün en özel detayı da, mekan süslemelerinde saklı. İsterseniz akşam yemeğinizi yiyeceğiniz bir restoranı, dilerseniz otel odanızı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel süsler ve dekoratif objelerle süslüyoruz.

Dış Mekan Süslemeleri

Kumsalda, evinizin bahçesinde ya da bir mekanın terasında sürpriz bir organizasyon gerçekleştirmek için, konseptinize uygun süslemeler yapıyoruz. Uçan balonlar, masa süslemeleri, bahçe süslemeleri ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Organizasyon Dekor Kiralama Hizmeti

Firmamızın geniş ve farklı dekoratif malzeme stoğundan, kendi organizasyonunuza ve konseptinize özel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Bunun için de dilediğiniz dekoratif obje ya da ürünleri, firmamızdan kiralayabilirsiniz.