Evlenme Teklifi Paket İçeriği

  • Size Özel Video Klip
  • Çiçek Buketi
  • Konfeti
  • Uçan Balon Buketi
  • Profesyonel Kamera Kaydı
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Size Özel Montajlanmış Video Klip

Baş başa hayatınızın filmini izlemeye hazır mısınız ?

Hayal edin ! Sıradan bir gün ve dışarı çıkıyorsunuz, en sevdiğiniz aktörlerin oynadığı heyecanlı bir filmde bir anda sizin ve sevdiğinizin baş rollerini paylaştığı film başlıyor. Sevdiğiniz dev ekranda birlikte fotoğraflarınızı gördüğünde çok şaşıracak. Sinemada evlenme teklifi organizasyonu ile sevdiğinizi hem mutlu edecek hem de çok şaşırtacaksınız.

Sinemada Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryomuz

İstediğiniz bir gösterim saatinde, sevdiğiniz kişi ile sıradan bir sinema etkinliğine gidiyorsunuz, filmin en heyecanlı sahnesinde gösterim durup birden bire sizin için hazırlanmış klip gösterime giriyor. Bir salon dolusu insanın şahitliğinde evlenme teklifi ettiğinizi düşünün.

Öncesinde tatlı bir animasyon filmi izliyorsunuz; ardından sevdiğiniz ile fotoğraflarınızdan oluşan bir slayt gösterisi veya ona özel hazırladığınız bir video yayınlanmaya başlıyor. Bu videoyu kendiniz de çekebilir veya bizlerden profesyonel yardım da alabilirsiniz. Bu görüntüler sinema perdesine uygun formata çeviriliyor. Siz filminizi izlerken birden bir yayınlanmaya başlıyor. Eş adayınızın sinema perdesinde bu sürprizi gördüğünde şaşkınlık ve mutluluğunu gizleyemeyecek.

Sizin filminiz de sürpriz sonla bitecek. Sonunda “Benimle Evlenir misin?” yazısı ile sevdiğinizin gözünde mutluluk göz yaşlarını göreceksiniz. Eş adayınızı elinden tutup perdenin önüne getireceksiniz ve evlenme teklifinizi gerçekleştireceksiniz. Tüm sinema salonun önünde alkışlar eşliğinde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Her anınız sinema salonuna gizlenmiş kameramanımız tarafından video kaydına alınacak; fotoğrafçılarımız tarafından en doğal fotoğraflarınız çekilecek. Tüm bu görüntüler ile fonda sevdiğinizle size özel bir şarkı ile video klip haline getirilecek. Hayatınızın filmini istediğiniz her an izleme fırsatına sahip olacaksınız.

Sinemada Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketine Ekleme Çıkarma Yapılabilir mi ?

Paketimize eklemek istediklerinizi önceden belirtmeniz durumda senaryomuza ve paket içeriğimize ekleyebiliriz. Paketlerde yapacağınız eklemeler veya çıkarmalar paket fiyatı üzerinde değişikliğe neden olabilir. İzmir Organizasyon profesyonel ekibi ve ekipmanları ile sinemada evlenme teklifi organizasyonu için hizmetinizde.