İzmir Buca Forbes Evlenme Teklifi Organizasyonu

Buca Forbes Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon
Buca Forbes Evlenme Teklifi Organizasyonu

Altuğ Bey ve Merve Hanım için, İzmir Buca Forbes Evlenme Teklifi Organizasyonu ile çok romantik ve sürpriz bir organizasyon gerçekleştirdik. İzmir’de yaşayan Altuğ Bey, Buca’da bulunan ofisimize gelerek, sevdiği kadına, Merve Hanım’a evlenme teklifi etmek istediğini, ancak bunu nasıl yapacağına karar veremediğini söyledi. Bizler de profesyonel ekibimizle birlikte, Altuğ Bey’e çok beğendiği sürpriz bir evlenme teklifi senaryosu hazırladık. Ekibimizle birlikte, sürpriz evlilik teklifi organizasyonumuz için hazırlıklara başladık.

İzmir Buca Forbes Evlenme Teklifi Organizasyonu Hazırlıkları

Kordon evlenme teklifi paketimizi, Buca Forbes’teki Sevgi Yolu’na uyarladık ve Merve Hanım için bazı küçük sürprizler de ekledik. Kırmızı halı, denizci fenerleri ve mumlarla birlikte, çiftimizin bir ömür boyu birlikte yürüyecekleri yolun başlangıcını hazırladık. Bistro masa, bistro masanın üzerindeki çiçek buketi, şampanya ve kadehler, uçan balonlar, pankart ve müzik de hazır olduktan sonra, ekip olarak çiftimizi beklemeye koyulduk.

İzmir Buca Forbes Romantik ve Sürpriz Bir Evlenme Teklifi Organizasyonuna Tanık Oldu

Çiftimiz ufukta belirdiğinde, ses sistemimizden özel şarkıları çalmaya başladı. Merve Hanım, uzun bir süre şoktan çıkamasa da, organizasyonun başka biri için yapıldığını sansa da, sonunda onu ikna etmeyi başardık. Bir demet kırmızı kalpli uçan balonları Merve Hanım’a verdik. Sürprizler karşısında heyecanlı ve mutlu ifadelerini saklayamayan günümüzün baş kahramanı için, Buca Forbes izleyicisinden büyük bir alkış tufanı koptu. Alkışlar, övgüler, fonda çalan müzik ve ortamın enerjisi, Merve Hanım’ı daha çok cesaretlendirdi. Altuğ Bey sevdiği kadını kırmızı halıya doğru yönlendirdiğinde ise, uzaktan kumanda ile elektronik ateşlediğimiz yer volkanları ihtişamlı bir şekilde yanmaya başladı. Çiftimizin adımlarıyla ve fonda çalan romantik müzikle adeta senkronize bir şekilde yapılan volkan gösterisi ile, Sevgi Yolu’nda eğlenceli ve romantik bir organizasyon başlamış oldu. Benimle Evlenir Misin yazılı pankart açıldı ve bu büyülü sözleri Altuğ Bey’in ağzından duymak için heyecanla beklemeye koyulduk.

 

Mutlu çiftimiz, kırmızı halıdan yürüdükten sonra, onlar için özel olarak hazırlanan bistro masalarına yaklaştılar. Altuğ Bey, kırmızı halıda diz çökerek, sevdiği kadının gözlerinin içine baktı, cebinden evlenme teklifinin simgesi olan yüzüğü çıkarıp, Merve Hanım’a evlenme teklifini etti. Forbes’ten büyük bir alkış koptu. Bir kez daha yapılan volkan gösterisi, tüm ihtişamıyla organizasyonu şenlendirdi. Şampanya patlatıldı, ilk dans için romantik bir müzik çalmaya başladı ve uçan balonlar çiftimizin mutlu dilekleriyle gökyüzüne salıverildi.

İzmir Buca Forbes Evlenme Teklifi çok beğenildi. Sizler de Buca’da uygun bir evlenme teklifi organizasyonu yapacağınız alan arayışındaysanız, Forbes evlenme teklifi organizasyonumuza bir göz atabilirsiniz.